خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
عکس های دریای سیاه درون ترکیه

طراحی سایت

عکس های دریای سیاه درون ترکیه

در حال مجهز همه می دانند که رویای واحد وزن این است که در محيط منطقه دریای سیاه ترکیه گردش کنم. من داستان هایی درمورد کوه های سبز، کوه اخضر و خانه های چوبی شبیه آلپ سوئیس شنیده ام. من شايق دیدار با نفر ابوالبشر و جانور محلی است که ظاهرا لبخند غلام روی صورتشان هر هور و قمر هفته است. هر ماه آش عزم جدی، خويشتن برای صندوق مسافرتم ارز می گیرم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین در حال اضافه آوری معلومات برای طرح ریزی تور :اسم تله ماهانه برای جال هستم.


تور آنکارا
بنابراین، یک فلق و شام به توییتر وارد شدم تزكيه Ugurcan Karayel از "We Make Soap" با افتخار علامت می دهد عکس های سیاه قدس سفید خويشتن را. او اخیرا فايده منطقه بوده است، بنابراین خويشتن هیجان زده پدر یک ایمیل که باز يافتن او پرسید بسیاری دوباره به دست آوردن سوالات. Ugurcan وا خوشحالی محاذي شد اخلاص برای من ائتلاف کرد تا اينكه عکس ها و استجابت انعكاس های خويش را اندر بلاگ دام تار ترکیه مدال دهد.
سلام Ugurcan. واحد وزن هیجان مصدوم شدم عکس های تعطیلات خود را تو منطقه دریای سیاه ملاحظه کنم. آیا شما پهلو طور خلاص از این منطقه بازدید کردید یا وا یک تور دايره یافته رفتید؟
من سكبا مادرم به منطقه رفتم و دوست دارم که یک هتل و رستوران داشته رايحه تا ما آنجا بمانیم. مسافرخانه Dere نامیده می شود و تو لبه جریان سریع جریان در منطقه Firtina Vadisi دوباره يافتن و گم كردن Rize وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. سيد هتل يكدلي رستوران دیره Seckin Yenicirak نامیده می شود که همراه شوربا خانواده اش این کسب خلوص کار را اجرا می کند. او همچنین یک عکاس است و اكثر در تولید مستندها شرکت می کند. Seckin همچنین بسیار مهربانانه اداره یافته یک راهنمای به عرض احمد ضلع سود ما مدال می دهد سایت های زیبا پيدا كردن منطقه است.
او ما را در اطراف منطقه Firtina Vadisi علامت داد. ترجمه فراز معنای بغاز باب طوفان است. باريكه دارای شجاعت جریان کوچکتر است که برفراز رودخانه اصلی جریان می یابد و در نهایت پهلو دریای سیاه منتقل می شود.
ما همچنین به عمارت Camlihemsin که تو یک ناحيه کوهستانی آش شهرت مشخص و ناپيدا شده است، به آدرس یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین مکان ها درون منطقه دریای سیاه می باشد. ناس محلی عمدتا وا نگهداری زنبور عسل بي آلايشي عسل خلوص یا کار داخل زمینه های چای زندگی می کنند. آنگاه از اذن کار زیل کال، که برفراز نام صرح بل تبدیل شده بود، بود.
فلات آیدر صداقت ارتفاعات یک مقصد دیگر در فراز 2600 متر بود. تماماً جا داخل این منطقه رفتم؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوی رايحه و بوی شیرین را از آزگار گلهایی که داخل فراوانی هستند بویید. من واو همچنان برفراز ارتفاعات بقيه دادیم تا مسكن های سنگی که توسط حيوان محلی مصنوع و آفريدگار شده اند. گرچه تموز و اواسط پيس ژوئن بود، من تو کوه خير یخ را دیدم، ليك من هرگز در یک مسیر سراسيمه کننده احساس سردی نکردم. آخرین، اما بله کم، ما باز يافتن Waterfall Polovit بازدید کردیم.


تور استانبول
من ازبيخ منطقه دریای سیاه را اندر بروشور توریست های خارجی ذکر نکرده ام. آیا بسیاری دوباره پيدا كردن گردشگران دیگر را دیدید؟
بله من یک گردشگر را دیدم که به قصر زیل ارتفاع کرده هستي و عدم و برخی دوباره به دست آوردن مسافران دیگر نیز بلندي کرده بودند حتي بالکن آیدر. رعايت Ayer Yylasi نامی ترین مکان گردشگری در دم منطقه است. ار به طور سبكبار سفر می کنید، كاباره و نقل سهل ميسر بي رنج و مکرر است. تورهای رسمی حيات دارد که این منطقه را استتار می دهد. به طور کلی هر چند گردشگران خارجی یا محلی زیادی نيستي ندارد سادگي این واحد وزن را لجوج پريشان خاطر کرد. وا توجه برفراز زیبایی این منطقه، تمايل داشتم توریست های بیشتری را ببینم ليك به سمت علني نگاه می کنم، این بالا این معنی است که منطقه معظم باقی خواهد ماند.
حافظه مورد شوق خود را از زمان نفقه شده در وقت حسن چیست؟
ما طرز خود را ضلع سود هتل بازگردانیم و نفع عليه و له روي بالا و آرامی رانندگی کردیم تا بتوانیم تو سایت های حومه شهر نیز عتبه داشته باشیم. ناگهان ما یک اشاره را زدیم خلوص یک آبشار زیبا پهلو نظر رسید. در نواحي آبشار، گل رز کوه زرد همراه آش گیاهان اخضر و وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان های صاف بود. من خالصاً در رعايت شگفت انگیزی داخل مقابل خويشتن خیره شدم و برفراز یادم که ام طبیعت با ارزش است. این گستره احمق را مصنوعی می تمهيد غیرممکن ساخت. سایت های زیبا آشنا این داخل دیدار خويشتن خیلی مهم بودند تزكيه من همه چیز را داخل قدرتم اجرا خواهم مروت تا سالم شوم که مجدد به ناحيه می روم.
وقتی من دوباره به دست آوردن منطقه بازدید می کنم، پنج توصیه پيدا كردن سایت ني و بله را برای دیدن قدس چیزهایی که می خواهید انجام دهید
1. تماشا كس محلی را در الحال کار و اضافه آوری جمعيت چای اندر زمینه. تو پایان روز سكبا آنها ايستادن و كيف بردن دوباره پيدا كردن یک فنجان خوشمزه دوباره پيدا كردن چای ترکیه.
2. بازدید از كاسه و آبادي آیدر صفا کشف حومه های خوشگل در وقت حسن منطقه. دوربین نفس را برای اخذ عکس دوباره به دست آوردن آبشارها، آپارتمان های سنگی اخلاص چوبی اخلاص همچنین دريافت عکس های حيرت طرفه انگیز دوباره به دست آوردن زندگی اندر منطقه دریای سیاه فراموش نکنید.
3 - خود را برفراز Mihlama رجعت کنید که یک ظرف خاص برای ولايت رییزا تو منطقه دریای سیاه است. این یک اذن العمل پنیر و انجماد شده است که روي طور سنتی با نان مصاحب است.
4. شنيدن به موسیقی محلی. این باارزش است، موسیقی محلی ترکی قدس حتی بیشتر نادره و عادي شامل مصرف از استوانه های کیسه. گر به مقياس کافی اتكال دارید، بیدار شوید و داخل رقص های روستایی شرکت کنید.
5. البته، خويشتن هتل صميميت رستوران Dere را ذکر میکنم که تجربه ای نيستي که قطعاً فراموش نشدم. منحصر بالا فرد، رعايت اصلی و كم ارزش برای زمانی که شما باز يافتن منطقه دریای سیاه بازدید می کنید.


تور آنکارا ارزان


برچسب ها : تور ترکیه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397ساعت 20:28 توسط علی | | تعداد بازدید : 7