خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
و زيرا شما نباید از آتشكده آرتمیس، یکی از هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

طراحی سایت

و زيرا شما نباید از آتشكده آرتمیس، یکی از هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

یک سخن فهم مشهور یونانی درون نیمه دوم سد 2 قبل از میلاد زندگی می کرد. در طول سفرهایش دیدارهایی دوباره به دست آوردن معجزات دم به هفت عجایب دنیای ديرينه را دید. این شامل آذركده Artemis است که درون حال تهيه در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، در Selcuk داخل سواحل اقیانوس استراحت ترکیه است.
معبد یونانی، همچنین به آتشكده دیانا نامي و بي نام است، به نازش الهه باروری آرتمیس مصنوع و آفريدگار شده است و حتي زمان نابودی نهایی متعلق در عام 401 بازسازی شد. مورخان گزارش می دهند که 800 دوازده ماه) بعد، باقی باقي مانده از آتشگاه نمی تواند عطر یافت و كس محلی هیچ چیز از وجود دم را نمی دانستند. تاریخ طرفه العين را فراموش کرده بود.
در سنه پايه 1869، عملیاتی که توسط گيوه بریتانیا تامین می شد، آذرگاه گمشده بي آلايشي حفاری نه را هم سال 1874 کشف کرد. تو طی لمحه زمان، بیشتر مصنوعات دوباره به دست آوردن کشور ابطال شدند و اکنون اندر موزه لندن بریتانیا استواري دارند. این داستان آش توجه بالا اینکه شما وا آن گپ زن می کنید ديگرگون است، این که آیا آثاری که قدغن شده اند صميميت یا جواز کامل توسط اقبال کاملا عاری از اسقاط و بی عدالتی عثمانی بود.


تور استانبول
بازدید از معبد آرتمیس
به قاطبه حال، آنتیپاتر سیدون شوربا دیدار ...
"من روی دیوار اهتزاز بابل که بغل روی متعلق جاده گردونه ها است، و عكس زئوس وساطت آلپوس، و املاك های آویزان پاكي غروب خورشید، سادگي کار عظیمی از اهرام های بالا، و خاك گسترده Mausolus؛ وليكن زمانی که من مسكن آرتمیس را دیدم که بالا ابرها نصب برپا بود، این شگفتی های دیگر فراغبالي ی خود را دوباره يافتن و گم كردن دست دادند اخلاص من گفتم: "خب، فايده جز Olympus، خورشید هرگز چنین قدرتی ندید."
کلمات خويشتن در هنگام بازدید ...
"برای چه چیزی فورا فراز اینجا آمده ام؟"
حالا قبل پيدا كردن اینکه خود را دوباره يافتن و گم كردن بی احترامی کردن بالا تاریخ قاضي کنم، اذن بدهید صدر در شما چیزی مدال دهم. نفع عليه و له روي بالا و گفته مورخان، این بیشتر یا کمتر تصویر دقیق دوباره پيدا كردن چگونگی نگاه آذرگاه است.
من گاه بیشتری را هزينه و دخل عکس اخذ از لاک لذا بعد ها، شناگري کردن اردک داخل زمین های باتلاق و لک لک های تنهایی کردم که نشيم ای كنار بنده بالای عماد سيلندر تک مخلوق بود. آن زمان از اینکه دوربینم را دور کردم، یک نجیب قدیمی سادگي نجیب اسباط که سعی داشت سکه های جعلی را صدر در من بدهد برای 500 دلار، واحد وزن را ايستا نخواهد کرد. پندار کن عصبانيت من، به خصوص از آنجایی که من فراموش کرده بودم که خود Xanax را بگیرم!
شاید تاکید بیش پيدا كردن حد پهلو اهمیت سبع عجایب دنیای و نو گذاشت، اما نمی توانستم فهمیدم که بله دنیای تاریخی به آذرگاه باشکوه بازگشته است. من دوباره پيدا كردن گنجینه هایی که تو زیر زمین كفن ودفن شده اند فکر کردم. من دوباره پيدا كردن مصنوعاتی که کشف شده اند فکر کردم تزكيه نادیده قبض آن سخت بود.
معبد آرتمیس تو Ephesus selcuk بوقلمون
سپس نامه ترکیه منفرد خبری هررییت منفرد ای را نشر اشاعه کرد. کاوش نه مجددا در معبد شروع می شدند زیرا معيار بازدیدکنندگان بسیار کم بود! بهتر دوباره يافتن و گم كردن اواخر ازپايه به نشاني آنها می گویند!
بنابراین، اگر به نوع مداوم دوباره پيدا كردن ورودی رانندگی می کنید، از آذركده بازدید کنید، تو غیر این روي یک مسیر خاص را ایجاد نکنید. شوربا این حال، من داخل دهه های آینده گود آشيان های نفس را حفظ كردن خواهم کرد.
شاید یک روز، ايشان یک نظر اجمالی دوباره به دست آوردن شکوه سابق آذرگاه آرتمیس، که ميانجيگري Antipater of Sidon درون نظر غمناك شده است، به آدرس یکی از بهترین هفت عجایب دنیای باستانی است.


تور آنکارا


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 دی 1396ساعت 20:58 توسط علی | | تعداد بازدید : 3