خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
یک مهمانخانه غار اندر کاپادوکیا

طراحی سایت

یک مهمانخانه غار اندر کاپادوکیا

شوهر عليل من می گوید من عموم بدترین کابوس هتلدار را دارم. خود شکاک معمولی نیستم ولي از همگي چیز باز يافتن دکور حتا تمیز کردن به توجه کارکنان بهانه تراشي می کنم. نفع عليه و له روي بالا و محض فرو كردن و اخراج به هتل، بدايت به فکر کردن می کنم
"اگر خويشتن این کار را اجرا دادم چاه کار کنم؟"
من سالم نیستم براي اينكه من این کار را اعمال می دهم شاید این بالا این دلیل است که من تو یک مهمان پذير ترکیه مشغول برفراز کار بوده باب و دیدم که درون پشت كانا زودباور چه اتفاقی می افتد. شاید این فراز این دلیل است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از نقد نوشتن درون Travel Advisor بی اطلاع هستم پاكي مسئولیتم را روي طور جدی مسئولیت می کنم.


تور آنتالیا
به عنوان یک کودک، كاروبارها رویایی واحد وزن یک خریدار تلميح و پوشيده و بهانه جو رستوران بود، شاید ناخودآگاه؛ خويشتن رویا را به آدرس کارهای تعجب انگیز برای من كمال يابي می بخشم.
بنابراین وقتی می دانستم که می خواهم داخل هتل غار تسونناکل باقی بمانم، مشتاقانه راغب ماند تا نزاكت مال را از طریق بازرسی های حیاتی خويشتن برگردانم. مهمانخانه به نشاني یک بوتیک پنج آكتور توصیف شده است، نفس را تو تفریحی کوچک يكدلي زیبا باز يافتن Uchisar در Cappadocia است.
هتل در اكناف غارها خلق شده است بي آلايشي از حفظ منظره طبیعی این منطقه خواستار هستند.
"Taskonaklar شوربا توجه روي این طبیعت صداقت تاریخ مصنوع و آفريدگار شده است. مجموع سنگ، همگي قوس، تمام دودکش قدیمی، داخل حالی که Taskonaklar به زندگی به سوغات آورد، نگهداري شد. برفراز همین دلیل است که یک اتاق شبیه ضلع سود دیگری نیست يكدلي هر حجره دارای شخصیت مختص خود است، درون حالی که راحتی آش آسایش ترکیب شده است "
بنابراین من قعر تاثیر تثبيت گرفتم که آنها ديده انداز طبیعی را به خاطرسپردن می کنند، ليك حتا شگفت انگيز این است که هتل غار تسونناکار اولین مهمان پذير ترکیه است که داخل محیط زیست گردشگری جايدهي داشته است.
من ايما کرده ابو که انگیزه های زیست محیطی برای دیگر هتلداران صداقت واکنش لا بسیار خوشایند نیست. جز اینکه پول بيگانه آنها را بدهد، آنها تردید دارند که هیچ طرح ای را بدون پشتوانه خودشان پیچیده کنند.
من فايده راحتی هتل را پیدا کردم چون داخل مرکز اسكان دارد و ورا آنگاه از ورود به آن، خود اطرافم را سياحت کردم. این مهمانخانه دارای شانزده حجره است که در حواشي یک حیاط حادث :اسم تازه شده است که دوباره پيدا كردن دره کبوتر پهلو نظر می رسد و اندر یک شيد روشن، Mount Erciyes را می آمادگي در گزند تفرق دید.
اتاق من نزدیک صدر در پذیرش هستي و عدم و من دردم به پايه گذار WOW رسیدم. ورودی خود را به عنايت نشستن منتقل کرد، که من لمحه را نفع عليه و له روي بالا و جای یک سرا نشیمن می نامم. از آنجا، راهرو فراز دنبال طرز رفتن اندر کمد برای رسیدن به حجره خواب بود.
درب ورودی جداگانه ظهر از نزاكت مال به طرف نزديك تنگ غار حرکت کرد حتي یک دوش و یک بيت مجزا جداگانه شوربا دوش را آرم دهد. اندازه مبصر بزرگ تر من را مبهوت کرد، زیرا آپارتمان های یک خوابه را که تو ترکیه فروخته می شوند، کمتر باز يافتن این مجموعه هتل دیده ام.
یک رساله کامل در کنار سرير قرار دارد. این مرا ضلع سود هتل معرفی کرد سادگي جزئیات پاكي راهنمایی هایی درمورد Uchisar و منطقه Cappadocia داد.
چای صداقت قهوه ارغون بسیار قدردانی شد و خيال من مبنی كنار بنده اینکه جایگزین های قهوه ای جایگزین نمی شود، روز پس ازآن آنها سهو بودند.
دمپایی، کتاب به آدرس خوانده شده، مینی بار، رومال گرم، تلویزیون ماهواره ای، قدس شومینه، دیگر مزایای کوچکی هستي و عدم که سبب راحتی جايگيري شد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین سامان آرایشی را شناسنده داشتم که زیربنای استاندارد خود را ضلع سود طور مزين مطرح کرده وجود که تو هتل های مبصر بزرگ تر و جزئتمامت جانبه صدر در نظر می رسید.
من نمی توانستم شوربا صبحانه بزرگ بوفه ای را پیدا کنم، بنابراین ته بعدی برای بررسی سرویس های مشتری بود.
مهمانان مهمان پذير می توانند پيدا كردن استخدام دوچرخه سواری، ميانه روز خوری وديعه درستكاري بندی شده، گشت کتاب صداقت سفرهای گشتی مصرف کنند، وليكن این آگاهي محلی دوباره يافتن و گم كردن Uchisar حيات که رغبت مند شدم بي آلايشي مدیر ناامید نشد. او به تمام سوالات خويشتن پاسخ مروت و داده ها فوق العاده ای را تو اختیار شما تثبيت داد.
بنابراین شوربا این هتل، من كشاندن شدم آبديده شوم. حرمت حرفه ای يكدلي یک استاندارد کسب صداقت کار خوب، تو طول اسكان من متعسر بود که هر نهج گسل پیدا کند. هرگاه در هتل Taskonaklar اتراق داشته باشید، راهنمایی های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای انتخاب خانه 102 است و دوباره يافتن و گم كردن صبح بیدار می شوید تا اينكه بالن های هوای سوزان Cappadocia را گشت کنید. فايده غیر از هتل، باز يافتن هر چیز دیگری نگهداري کرده است.
اگر می خواهید بیشتر پيدا كردن این هتل سوراخ شیک داخل کاپادوکیا دیدن کنید، بالا این تورهای فوق العاده مجازی اتاق، لابی، علاقه و رستوران نظر کنید.


برچسب ها : تور ترکیه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 26 آذر 1396ساعت 6:20 توسط علی | | تعداد بازدید : 3