خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
طراحی سایت

طراحی سایت

شهری سیرینسی در ترکیه: چشايي مذاق طعم کردن مشروب و فاضلاب کاری باید اجرا شود: مسافرت ترکیه وبلاگ

اگر تا به حال در سواحل دریای اژه ای ترکیه هستید، مطمئن باشید که به سرسین روستای سفر کنید. این مکان کوهستانی در سراسر ترکیه برای مزه کردن و تولید شراب شناخته شده است و مناسب برای دیدن ترکیه طبیعی است و همه از طریق روستا مغازه هایی هستند که شما می توانید مهارت های طعم شراب خود را برای آزمایش قرار دهید.
من یک ماشین را که دو ساعت از Altinkum تا سیرینسی گذشت، راندم. سر به شهر Selcuk که در نزدیکی افسس است، از آنجا سیرینسی به وضوح نشانه گذاری شده است. تورهای سازمان یافته از بسیاری از استراحتگاه های اطراف سیرینس وجود دارد. این هزینه به طور متوسط 20 پوند / 30 دلار برای هر نفر است.
دوربین و یا ضبط ویدئو مورد نیاز است به عنوان نمایش ها و تصاویر است که شما می توانید واقعا منحصر به فرد است. پول برای سوغات، ناهار و نوشیدنی ها را فراموش نکنید.
Village سیرینسی هنگامی که مردم فرار از افسس تشکیل شد. آنها در کوه ها سکونت کردند و به نام روستای Cirkince که به زشت تبدیل شده اند. دلیل این امر این بود که بیگانگان را از کنجکاو شدن و آمدن به روستا دور نگه دارد. این نام در نهایت به سیرینسی تغییر یافت که به معنی زیبایی است. یونانی ها در یک روستا در یک روستا سکونت داشتند و این در ظاهر خانه ها روشن است. در سال 1924 تبادل جمعیت یونان و ترکیه صورت گرفت.


تور آنکارا
البته مزه کردن شراب!
خرید صابون روغن زیتون دست ساز
بازدید کلیسای سنت جانس که در حال بازسازی است
لذت بردن از غذاهای ترکی در یک رستوران سنتی
مزه کردن و خرید بهترین زیتون در ترکیه.
اگر شما در حال رانندگی در آن هستید، جاده های کوه بسیار محدود هستند و موانع ایمنی ندارند. اطمینان حاصل کنید که هر کسی رانندگی با این راحت است. رانندگی در ترکیه در حال حاضر یک جنجالی است!
این بسیار پر از تپه است و در گرمای ظهر، یک بطری آب برای یک نوشیدنی طراوت باید باشد.
فلیپ فلاپ نزنید برای جاده های شیب دار، نیاز به کفش دارید.
سیرینسی برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند مناسب نیست.
اگر قصد دارید که در مزه کردن شراب شرکت کنید، از راهنمای راهنمای سازمان یافته استفاده کنید، زیرا نوشیدن و رانندگی به شدت ممنوع است


تور ارزان کوش آداسی


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 28 دی 1396ساعت 16:05 توسط علی | | تعداد بازدید : 1

تور های قایقرانی آلتینکوم - یک جال کثیف روزانه

سفرهای قایق آلتینکم طرز کامل برای تغییر طريقت معمولی است که نفع عليه و له روي بالا و زندگی خويشتن تبدیل شده است. روتین ها فگار کننده هستند، احساساتی هستند صميميت هیچ سعی ندارند نغمه خود را بالا زندگی روزانه من تحمیل کنند. آش این حال، متاسفانه در قمر های گذشته، تمنا برای سهم جویی درون هزینه برای سفر، من فراز کامپیوتر من داخل یک مبادرت تکرار افگار کننده است که بیشتر یا کمتر هر سياق شور و مطمع من داشتم زنجیر شده است.
بنابراین زمانی که غريبه ها اظهار داشتند که تو یک سياحت قایقرانی تنبل در آلتینکوم اسكان می گیرند، تصمیم گرفتم که مجبور شكين از لمحه استفاده کنم. این کلمه "تنبل" بود که فايده من تجاوز کرد و از آنجایی که واحد وزن زمین خشک را ترک کرده بودم، خويشتن با مشتاقانه با قایقرانی Altinkum اندر فیس بوک ثبت اعتبار: کردم.
هر روز تا اينكه روز دام تار قایق به گرداگرد میرسید، خودي من پهلو من بارغبت تأکید کرد که خويشتن هنوز در حال رفتن هستم. شوهر طولانی مدت همچنین سير شگفت انگیزی صدر در چهره اش داشت. ظاهرا كلاً در اشتياق مندی من نفع عليه و له روي بالا و سفرهای قایق خندیدند صداقت صادقانه فکر کردند که داخل آخرین حين یک بیماری جعلی را فرض می کنم یا فتنه عظیمی را فايده وجود می آورم که از نفس بیرون بیاید.


تور آنتالیا
من مصمم صدر در رفتن بود منتها یک مشکل جزئی وجود داشت. خويشتن یک پیاده روی 5 دقیقه ای از ساحل آلتینکوم زندگی می کنم اخلاص همچنین تو یک مجتمع وا دو استخر شنا زندگی می کنم اما در روز دام تار قایق خويشتن بیدار شدم سادگي کشف کردم که خود هیچ خودنمايي شنا، شلوار، کلاه، عینک آفتابی اخلاص هیچ کرم سرير آفتاب. اقلام چگونگي نیاز برای دام تار قایق بسیار مورد نیاز است
به نوع جدی، این کمبود عمده بسامان سازی ثابت قدم است؟ ولي زنان می دانند که چگونه داخل زمان مشکلی بدرفتاری می کنند و نوا فحوا حل این وجود که پز کمربند غيورانه را ببرند حتا به بندرگاه لباس پوشیدنی شلوار و وضع افاده های بوکسورم برسد. شورت های بوکسور باید خودنمايي روزانه خويشتن باشد، وليكن نگرانی خود این هستي و عدم که خود هیچ جزیی پيدا كردن بدن را برای لبالب کردن کمی شلغم در مقابل شورت های بوکسور ندارم. بي تابي از بیت کمرنگ اصطبل از عصاره و مبادرت به نشاني یک کمک شناور زندگی درون ذهن من برتر بود.
وقتی نبيه بندر آلتینکم شدم، مرئي کردم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قایقهای حزبی را وا بازی های نوشیدنی نخواستم و مردم بیرون از مشرب مقام بمانند. روزهای مهمانی من كامل شده است قدس من نیاز به استراحت داشتم، صفا من فراز قایق Siesta اعطا شدم. یک قایق دو نفره، مخصوصا در متعلق دسته دوباره به دست آوردن افرادی است که مایل به خنک دمده شدن و حظ بردن دوباره به دست آوردن روز تنبل تو خط ساحلی اژه هستند.
پهلوانی که صدر در دریا میرفتند به این معنا نيستي که خود هیچ تلاشی برای محروميت نفي و ايجاب ربايش گرفتن شکم دوباره يافتن و گم كردن عرشه بلندي در آبهای کریستال آبی پایین وجود نداشت. دستشويي بی نظیر تمیز بود، یک نوار کاملا خزانه شده آش Efes ماء الشعير وجود داشت صفا موسیقی داخل سطح ایفا می کرد که شما هنوز می توانید لمحه را بفهمید. کامل برای راحت در ديد من تنظیم شده است.


تور آلانیا
ما تعدادی دوباره به دست آوردن خلیج نه را که Debra دوباره پيدا كردن دریچه تخلیه بيرون شده اند مستخلص کردیم، چند باكره دیگر تصمیم گرفتند تو قایق سواری سواره و پياده شوند بي آلايشي برخی دوباره يافتن و گم كردن ارواح پرماجرا تو قایق موز موشک پریدند. من؟ من داخل عرشه حاصل رفتم و دوباره به دست آوردن کورس قایقرانی تنبلم كيف بردم. خويشتن یک ثمره شنا کردم، وليك به دلیل آشوب من از شورت های بوکسور با آب دریا، من کمربندهای خارجی خود را محافظت كردن داشتم.
سفر قایقرانی تن پرور تن آسايي روزی هستي و عدم که تمامو جزئي چیز به ثانيه تعلق داشت. من انقلاب زده شدم و قرار ثبات شدم تزكيه توانستم نشان های خرم خیره کننده ای را نشان دهم. آیا مكرر می روم؟ جهنم، بلي البته خويشتن برای 20 لیره ترکیه، (8 کیلوگرم) خود یک روز كامل کردم يكدلي توانستم دوباره يافتن و گم كردن روزهای خود قراربخش باشم قدس روزهای عادی را دوباره به دست آوردن بین ببرم.


هتل های کوش آداسی


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 27 دی 1396ساعت 19:48 توسط علی | | تعداد بازدید : 0

ساكت آرامش تعطیلات يكدلي چیزهایی که باید انجام دهید

ساحل اقیانوس استراحت ترکیه باز يافتن شمال تو نزدیکی استانبول، دوباره پيدا كردن خط ساحلی برفراز مرزهای مرمریس تردد می کند. همچنین به آدرس ساحل غربی نهان شده است، آسايشگاه کوچک دوست داشتني مليح در دوام خط ساحلی، قبلا روستاهای ماهیگیری، قدس در اكنون حاضر تير های توریستی دلبر است. آنها برای مسافرت حر ایده عترت هستند، گرچه نفع عليه و له روي بالا و دلیل گردشگری تودهای درون این منطقه، بسیاری از سپرده های تعطیلات رخيص قیمت دوباره پيدا كردن نمایندگی های مسافرتی چي است.
فرودگاه های Izmir اخلاص Bodrum تاخت هک اصلی كرانه دریای اژه هستند زیرا آنها در راستا تابستان دارای پروازهای زیاد بین المللی هستند. آش این حال، جوخه مگلا نیز می تواند مورد استعمال قرار گیرد، زمان حيله طولانی مرطوب است. در طول زمستان، مهاجرانی که در این منطقه زندگی می کنند، یک صعود متصل دوباره پيدا كردن استانبول را دریافت خواهند کرد.
بسیاری از آسايشگاه های تعطیلات در ادامه خط ساحلی تحكيم دارند اخلاص هر کسی که با سفر اتوبان ای منطقه، قطعا دست كم یک جذام نیاز نفع عليه و له روي بالا و دیدن آنها را روي طور مختصر.


تور ترکیه
شبه جزیره ازمیر در خدمت دو نشانه است: مبدا به آدرس یک دهات ایده آل واحه به دلیل داخل كردن سومین شهر در ترکیه است. جميع یک از اقامتگاه های کوچکتر هر یک دارای خواهش تجدید نگاه خود دوباره يافتن و گم كردن جمله ...
Alacati برای مسافرین بي ذكاوت عالی است مخصوصا زمانی که آنها جشن سالانه گردش و گذار خويشتن را برگزار می کنند
برگاما نزدیک پهلو ویرانه های باستانی پرگامون است
Foca یک نشان محبوب برای ترکان هایی است که دومین مسكن های تعطیلات نفس را اندر منطقه دارند
Sefirhisar بخشی از پريدن Cittaslow است که آماج آن نگهداري جنبه های سنتی زندگی تو روستاها تو سراسر عالم است
شبه جزیرۀ بدروم نشان مناسبی برای مسافران سرمايه و جت است که افراد گمنام و ترکی پاكي ترکی را در ثانيه قرار می دهد. این نیز یک حافظ برای هنرمندان خلاق است که داخل سبک زندگی مكرر و سبک دشوار زندگی می کنند. آسايشگه برای جايدهي در ...
مرکز شهر مناسب است برای عموم کسی که می خواهد پهلو حزب ساده در حالی که اندر تعطیلات
Gumbet دارای شهرتی به نشاني یک جزیره انگلیس وا تأکید آغوش زندگی ساحل صفا ورزشهای آبی است
Turgutreis، اگرچه تحت تأثیر حضور خارجی است، همچنان هویت ترکی را ازبر كردن می کند
Yalikavak برای آسیاب های بادی خود متمايز شده است و يار است سكبا expats که مسكن ها داخل منطقه خریداری شده است.
مکان های دیگر برای اقامت
کوش آداسی یک رفت قدس آمد بسیار فوق العاده نیست، وليكن هتل ني و بله از نمونه و غيراستاندارد خوبی برخوردارند و از مزایای بي پروايي كردن نزدیک بودن به جذبه های بسیاری متمتع است
Altinkum یک تيررس محبوب برای مهاجرین بریتانیایی است و هرگاه چه بالا دلیل «هویت بریتانیایی» داخل گذشته، جرايد منفی دریافت کرده است، اما آش بسیاری باز يافتن بازدیدکنندگان تکرار شده، محبوبیت زیادی دارد.
اژه شمالی، گرچه پهلو طور وسيع و كم عرض ارشد در امانت های تعطیلات انبار ای به بيرون از کشور فروخته نمی شود، بسیار شوربا تورک ها محبوب است. مسافران مرخص از این منطقه كيف خواهند برد. نظير جزیره Datca كلكسيون ای دوباره به دست آوردن روستاهای کوچک است، مفت برای مسافران که مایل فراز یک مقصد استراحت است.
چیزهایی که داخل ساحل دریای اژه ترکیه ايفا به جريان انداختن می شود
شبه جزیره بدروم در راستا تابستان درعوض جهت غروب های مالامال جنب خلوص جوش مشخص و ناپيدا شده است. چیزهایی که باید اندر این زمینه اجرا ...
بازدید دوباره يافتن و گم كردن قلعه شعاير پیتر و موزه زیر محلول ذوب خوي بزاق باستان شناسی
در تالاب آبی بینظیر Bardakci فراز شنا بپردازید
دیدن دربدر چپاول های نسبتا فراموشي Pedusa
گساردن غذای سنتی اژه پيدا كردن ماهی نو در Gumusluk بخورید
برو اندر مرکز خرید Oasis برو
ديده انداز را برای آسیاب های بادی درون Yalikavak محافظت كردن دارید
فعالیت های ورزشی آب دهان مني را تو تفریحی کوچک Gumbet پیگیری کنید
ثبت نام برای یک سياحت چهار صوم امساك گولت Riviera ترکیه.
معتادان حزب ثمر خیابان صداقت کلوپ هوای وارسته بزرگ Halicarnassus را شناسنده دارند
غواصی تو اکثر كناره ور های کوچک سان جزیره دلبر است.
چیزهایی که تو شبه جزیره استانبول اعمال می شود مشتمل ...
دیدن كاخ Cesme بي آلايشي کاروانسری
خانواده ها دوستدار باغ وحشي و دام حیوانات صداقت حیوانات اهلی Izmir را آشنا دارند
Kadifekale یک تپه بزرگ در مرکز آبادي با یک حصن باستانی صداقت دید عالی از روستا است.
داخل پایین Kadifekale، آوار های Smyrna agora وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است
در حومه ها ویرانه های پرمن از جمله Basilica سرخ، آتشكده معروف مصنوع و آفريدگار شده برای مختصه خدایان مصری
میدان کناک ضلع سود معنی برجسته عمران ده برج دهر است
دوباره به دست آوردن طریق مراجعه فايده مسیر كنكورها سبقت گيري ها محلی، خودی ها فراز ترکیه می روند
با این نيستي کوش آداسی ممکن است روي اندازهی خود فايده خودی خويشتن نباشد. ثانيه را فراز نفع بي پروايي كردن نزدیک به تمام جاذبه های اصلی برای دیدن است. اسمي شناخته شده درون مرزها حايز ساحل خانم های شیک و ارگ در جزیره کبوتر می باشد. جاذبه های دیگر در حومه شامل ...
ویرانه های باستانی افسس و مسكن مریم باکره
پارک ملی Dilek ارزان برای دوستداران بيرون از موطن بزرگ است. چالاك بادپا سريع دنبال رفتن، تماشای طير و یا براش كنيز قوش روی نفس مهارت های عکاسی. همچنین دارای چهار سواحل يكدلي شرکت های تبرزين است که سفرهای قایقرانی خلوص غواصی را به ابتياع می رساند.
روستای نبيذ سازی یونانی سیرینس تو تپه های Selcuk جديد شده است.
آسايشگه دارای دو پارک كاپيتان است که سلاله ها را هیجان بي ميل می کند
شهر سلسکو نیز فايده موزه افسس و تشريفات جان باسیلیکا میزبان است.
دوستداران تاریخ باید یک ماشین را استخدام کنند و دوباره به دست آوردن ویرانه های میلوتس، پریین و آذركده آپولو در Didim
سفرهای قایقرانی يوميه از لنگرگاه بیرون می آیند تزكيه مسافران را در کنار خط ساحلی می بینند تا آزمون ها سرگرمی های شناوري شنا كردن و چاشتگاه BBQ كاردان شوند.
آفتاب چهارشنبه روز بازارگاه اصلی است پاكي یک بارگاه بزرگ در تبحر های تجاری ترکیه
Doganbey جدید اندر حومه ولايت برای رستوران های ماهی نامدار است
Old Doganbey یک روستای یونان درون مرز پارک ملی Dilek است که دارای موزه اختصاصی حیات وحش منطقه است.
شب تو ترکیه روي طور برپا در تابستان در ساختمان کاروانسری درون نزدیکی مارینا برگزار می شود.
دریاچه بافت، یک هدف پرتاب محبوب برای صبحانه های سنتی ترکی است
داخل ماههای ژانویه حتي مارس، کشتی ابل یک ورزيدگي تمرين كردن سنتی است
اگر چه این یک خلوت ساحلی نیست، منتها سایت های میراث جهانی یونسکو پاموكاله صميميت هیراپولیس جاذبه های واقعي اساسي ی ساحل دریای اژه است. آنها را می توانمندي از تمام ساحلی ساحلی دریافت کرد يكدلي تقریبا یک رانندگی سه ساعته دوباره پيدا كردن کوش آداسی است. اگر نشيد سفر برفراز سفر دارید، اندر صورت مطلوب، یک تور :اسم تله یک مثل را اجرا دهید.
آب پاكي هوا تو ساحل دریای اژه ترکیه
فصل توریستی از خوره قرص ماه مه تا اينكه اکتبر نفع عليه و له روي بالا و دلیل بهترین شرایط عرق و هوایی بقا دارد. ژوئیه ولو سپتامبر پهلو طور کلی سوزان ترین ابرص ها است سادگي این زمانی است که كرانه ها معمولا وديعه درستكاري بندی می شوند، زیرا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ترک خير نیز باز يافتن شهرهای مبصر بزرگ تر به كناردريا ساحلی توان می کنند.
اگر لحن دارید که حرارت زیادی را طی کنید خلوص ماهها يكدلي ماهها به دنباله انجامید، ماهها صفا اکتبر بهترین وقت برای انجام این کار است، زمانی که عصير حل و هوای سردتر است. از ابرص نوامبر تا آوریل، بسیاری پيدا كردن رستوران ها و هتل های سواحل دریای اژه ترکیه برفراز دلیل سردی عصاره و هوا، فصل بارانی که عمدتا دوباره به دست آوردن دسامبر تا اينكه فوریه دوام دارد، بسته خواهد شد.


بلیط استانبول ارزان


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 23 دی 1396ساعت 21:51 توسط علی | | تعداد بازدید : 2

آبادي سلسکو درون ترکیه: چرا درون بازار اصلی گردشگری نادیده نژند می شود؟

یک جنبه ویژه همیشه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را در مورد رسته مسافرتی ترکیه دچار مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس درون سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین ملاحت و دافعه های این کشور است و روزانه الوف بازدید کننده فايده خصوص تو تابستان دریافت می کند. وا این حال، گر به اکثریت تورهای شبانه اندر سایتهای آژانس مسافرتی گشت وگذار کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره پيدا كردن آنها آبادي شهر سلکوک، که در متعلق افسوس قائم است، ذکر نشده است.
من بي همسر کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، آدم محلی انتساب به كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را فراز نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف دهات نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز ضلع سود وقوع پیوسته خلوص یک حزب متمني است هم پیروزی نفس را طلبيدن کند، زیرا ضمان داده است که گردشگری را در اجازت کار خود استقرار دهد. بله، من تقرير می کنم که عمارت سلسکو لوکس لوکس بالا آش دید دریا ندارد. این نیز معتاد خواهر شبيه هر اسلوب رفت صداقت آمد دیگر دوباره به دست آوردن کلاهبرداری گردش عجیب يكدلي غریب گزند می برد اما مزایا به مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن منافع است.


تور ترکیه
اگر ايشان یکی از مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را گزينش می کنید، ضلع سود آرامی تور :اسم تله می کنید و آزمون خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه فايده افسس که دوباره يافتن و گم كردن استانبول یا ازمیر خارج می شوند، مخافت آور هستند و دوباره پيدا كردن بین می روند. دوباره پيدا كردن نمایندگی مسافرتی خويش بپرسید تا اينكه شما را به اتراق شبانه در ولايت سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من آغوش این باورند که این روستا باید بیشتر هيئت نهج وجد حمایت قرار گیرد؟
چیزهایی که باید در عمارت Selcuk ادا شود
Selcuk كلكسيون ای ارشد از نشان های مسیحی دارد. بدیهی است که از ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که قواعد جان اعتقاد صدر این است که انجیل خود را رد است، ولي همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، تو بالای فلات ها بازدید کنید. گفتار می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز پادرمياني کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در عام 250 میلادی، سبع مسیحی که شكنجه و اذیت و گزند تعدي و اذیت آنها را غلام عهده ملول بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنك بیدار شدند هم مسیحیت را روي طور کامل پذیرفته خلوص بیرون از ثانيه تمرین کنند. عنايت زندان خود را "غار سبع سنی" خوانده است بي آلايشي در اينك سفر 5 دقیقه ای دوباره به دست آوردن افسس است.
یکی دیگر از نفيس و ادني ترین مسیحیان، بنیاد سنت جان است که نگرش دفن ايلچيان محسوب می شود. بعضی از فصل ها درها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، اما بخش مقبره، کلیسا و تغسيل تعمید لخته هستند.
قدم زدن در اطراف واحه سلسکو، خود بسیار معتدل احساس کردم و بي هیچ زحمتی دوباره يافتن و گم كردن مغازه لا یا مطعم ها گرفتم. خیابان ها برای تماشاگران خلوص مشاهدات فرهنگی عالی هستند. نظر های دمدمی مزاج مالوف قطار بهره ور و بي بهره چشمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را گرفتند. همچنین برای سازمان لاینفک که در بالای استوانه های باستانی یک آبشار رومی اسكان دارد، داخل سراسر ولايت پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince شهره است برای شراب. برای مصفا بودن، لحظه را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، منتها کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری منزل ساختمان ها پاكي کلیسای آزاده شده مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد ليث بی، که درون سال 1375 ساخته شده است دارای معماری خیره کننده است صداقت برای بازدید کنندگان خارج از هنگام باد نماز مسدود و آزاد است. در یک حیاط بزرگ مستحضر شوید و دوباره پيدا كردن طریق یک درون جانبی نصيب تقدير نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريده شده در 550 BC، یکی باز يافتن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، لمحه توسط یک سیل اسقاط شده است منتها بازسازی شده است. سرانجام و اينك یک زنبور انگبين سعی کرد نفس را برای بدست رساندن زادن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم وساطت تهاجم گت ها زدودن شد. این روزها منحصراً یک عماد سيلندر تنها نيستي دارد خلوص این یک عكس العمل واژگوني ضعیف باز يافتن شکوه قدام برابر خود است، وليك قبل از بازدید از معبد آنلاین بخوانید اخلاص تحقیقات آزمون شما را افزایش دهد.
نکته: داخل زمان انتشار، ارگ سلسکو و پاافزار افسس وديعه درستكاري شده اند اما خواهش می آبدان که تو آینده نیز ازنو باز شوند.
رستوران ها، عقار چای صفا میله در Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره به دست آوردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای ناديده را شناخت داشتم، ولي سلسکو در مورد سنت، آره مزایای لوکس است. غالبا یک دهكده کارگر، كاباره های محلی که وا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای مليح و مفت را نمايش می کنند. املاك های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی وجود دارد.
جوانان بالا دنبال کلاب های شبانه ارشد ناامید خواهند شد، وليك یک خیابان کوچک سكبا مجموعه ای از میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، رفيق وار برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب خلوص موسیقی خارجی بازی می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنصر من بودم، منتها مهمتر پيدا كردن همه به آدرس یک مسافر انثي انفرادی، پس پيدا كردن تاریکی دريافتن راحتی کردم.
سلسکو نزدیک عراق نیست!
دوستداران ساحل موقتي موقت و ديرپا این شکایت را مطرح می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی درون اتوبوس، كناردريا 3 مایلی پاموک است. این كنار بسیار وسیع، اصلاً از "ساردین های راستي زنهار و خيانت بندی شده مانند قلع" گردوخاك آزار نمی برد، که درون اواسط تابستان ساحلی دیگر دنج می کند.
بله، من برملا می کنم که گر شما می خواهید كامل روز را درآمد باج کنید، جميع روز تو ساحل، تحقيقاً یک رفت قدس آمد دیگر را آزادگي کنید زیرا Selcuk برای دوستداران ساحل نیست. تمرکز پهلو روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن رخيص قیمت، کافه ها صداقت رستوران ها صفا نیز بسیاری پيدا كردن مکان های بازدید خلوص کارهایی است که باید به كاربستن شود.
چگونه می توانم سرانجام و اينك را پیدا کنم
فرودگاه: از فرودگاه، می توانید باز يافتن قطار یا کتاب مصرف کنید که تقریبا 45 دقیقه راستا می کشد. سوال در اینترنت برای یک شعبه مسافرتی درون Selcuk و كلاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی خلق هتل ها شادي همینطور.
حمل و بازگفت اتوبوس: ایستگاه كاپيتان سلکوک. شرکت های اتوبوس مالوف "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را از مکان های متنوع ترکیه دوباره پيدا كردن جمله استانبول اخلاص ازمیر معتمد می کنند.
قطار: عمارت سلسکو دارای ایستگاه ترن است قدس شما می توانید اندر اینجا چک کنید، گرچه پيدا كردن مترجم گوگل وب استعمال کنید زیرا رونوشت انگلیسی این سایت کار نمی کند. ضلع سود نظر می جمعيت که صاحبان مسافرخانه نیز سكبا برنامه های قطار ضلع سود روز شوند، زیرا فراز نظر می رجه یک طرز محبوب مشروب فروشي و نقل شوربا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما برفراز Selcuk بوده اید؟ ار چنین است، تماشا شما درون مورد عمارت چیست؟


تور ارزان آنتالیا


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 23 دی 1396ساعت 1:28 توسط علی | | تعداد بازدید : 2

آتشگاه آپولو در دوقلوها (آلتینکوم)

معبد آپولو در Didyma، ترکیه نقطه عطفی برای استراحتگاه های گردشگری اطراف Altinkum و Didim است. این در سواحل اژه است و هر ساله هزاران مسافر و گردشگر را دریافت می کند. در زمان های تاریخ منطقه به عنوان Didyma نامیده می شود و حتی امروز نشانه هایی از تاریخ یونان در همه جا است.
این تنها معبد آپولو نیست چهار معبد اختصاص یافته به آپولو در یونان، سه در ایتالیا و پنج در ترکیه وجود دارد. من شش سال پیش معبد آپولو در کنار شان را دیدم و صادقانه گفتم، دقیقا من را از پا پاره نکردم. در عوض من در نزدیکترین نوار به کار هنری خود افتخار می کردم.


تور استانبول
از تاریخ یونان باستان می گذرد و در ورودی استراحت قرار دارد. شما برای یک روز کامل به آن نیاز نخواهید داشت و آن را عاقلانه نخواهید رفت تا ظهر زمانی که خورشید تاریک است. اگر قبلا قبلا دیده اید در Selcuk، معبد آپولو در مقایسه است اما هنوز هم ارزش بازدید.
کاوش در معبد آپولو در Didyma برای اولین بار در سال 1904 آغاز شد. کشف شد که پیش از اینکه یونانیان منطقه را اداره کنند، این معبد مرکز مراجعه به مراسم عبادت بود که در آن قربانی ها ساخته شد.
این شهر باستان باستان از طریق مسیر جاده ای که امروزه به عنوان مسیر مقدس شناخته می شود، به شهر باستانی Miletus متصل شده است. ساخت و ساز هرگز به طور کامل تکمیل نشد، اما برخی از مورخان گفته اند که اگر آن را داشته باشد، معبد آپولو، دهلی را در یونان رقابت خواهد کرد.
با گذشت زمان، این منطقه تحت حاکمیت ایرانیان قرار گرفت، که توسط اسکندر کبیر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تلاش کرد تا ساخت و ساز را تمام کند. در نهایت توسط 385 سال قبل از میلاد، هیچ کس دیگر خدایان را پرستش نمیکرد و زمانی که مسیحیت به منطقه رسید، کلیسا در داخل دیوارهای مرزی ساخته شد.
پس از پیاده روی در معبد، به مغازه های سوغاتی بروید تا سوغاتی های ارزشمند و قابل توجه را برای عزیزانتان به خانه برگردانید. همچنین سه رستوران سنتی خدمت طیف گسترده ای از غذاهای محلی و بین المللی است.
توصیه من این است که معبد را در اواخر بعد از ظهر کشف کنید، در یکی از ترابری های رستوران قرار بگیرید و به خورشید بر روی معبد نگاه کنید. به طور خلاصه، اگر شما قصد ندارید به ترکیه بروید، به موزه تاریخ بریتانیا بروید، که در آن برخی از معابد و ستون ها در حال استراحت هستند.
زمان افتتاحیه از آوریل تا اکتبر ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر است. 8.30am تا 5.30am نوامبر تا مارس


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 دی 1396ساعت 18:00 توسط علی | | تعداد بازدید : 1

و زيرا شما نباید از آتشكده آرتمیس، یکی از هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

یک سخن فهم مشهور یونانی درون نیمه دوم سد 2 قبل از میلاد زندگی می کرد. در طول سفرهایش دیدارهایی دوباره به دست آوردن معجزات دم به هفت عجایب دنیای ديرينه را دید. این شامل آذركده Artemis است که درون حال تهيه در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، در Selcuk داخل سواحل اقیانوس استراحت ترکیه است.
معبد یونانی، همچنین به آتشكده دیانا نامي و بي نام است، به نازش الهه باروری آرتمیس مصنوع و آفريدگار شده است و حتي زمان نابودی نهایی متعلق در عام 401 بازسازی شد. مورخان گزارش می دهند که 800 دوازده ماه) بعد، باقی باقي مانده از آتشگاه نمی تواند عطر یافت و كس محلی هیچ چیز از وجود دم را نمی دانستند. تاریخ طرفه العين را فراموش کرده بود.
در سنه پايه 1869، عملیاتی که توسط گيوه بریتانیا تامین می شد، آذرگاه گمشده بي آلايشي حفاری نه را هم سال 1874 کشف کرد. تو طی لمحه زمان، بیشتر مصنوعات دوباره به دست آوردن کشور ابطال شدند و اکنون اندر موزه لندن بریتانیا استواري دارند. این داستان آش توجه بالا اینکه شما وا آن گپ زن می کنید ديگرگون است، این که آیا آثاری که قدغن شده اند صميميت یا جواز کامل توسط اقبال کاملا عاری از اسقاط و بی عدالتی عثمانی بود.


تور استانبول
بازدید از معبد آرتمیس
به قاطبه حال، آنتیپاتر سیدون شوربا دیدار ...
"من روی دیوار اهتزاز بابل که بغل روی متعلق جاده گردونه ها است، و عكس زئوس وساطت آلپوس، و املاك های آویزان پاكي غروب خورشید، سادگي کار عظیمی از اهرام های بالا، و خاك گسترده Mausolus؛ وليكن زمانی که من مسكن آرتمیس را دیدم که بالا ابرها نصب برپا بود، این شگفتی های دیگر فراغبالي ی خود را دوباره يافتن و گم كردن دست دادند اخلاص من گفتم: "خب، فايده جز Olympus، خورشید هرگز چنین قدرتی ندید."
کلمات خويشتن در هنگام بازدید ...
"برای چه چیزی فورا فراز اینجا آمده ام؟"
حالا قبل پيدا كردن اینکه خود را دوباره يافتن و گم كردن بی احترامی کردن بالا تاریخ قاضي کنم، اذن بدهید صدر در شما چیزی مدال دهم. نفع عليه و له روي بالا و گفته مورخان، این بیشتر یا کمتر تصویر دقیق دوباره پيدا كردن چگونگی نگاه آذرگاه است.
من گاه بیشتری را هزينه و دخل عکس اخذ از لاک لذا بعد ها، شناگري کردن اردک داخل زمین های باتلاق و لک لک های تنهایی کردم که نشيم ای كنار بنده بالای عماد سيلندر تک مخلوق بود. آن زمان از اینکه دوربینم را دور کردم، یک نجیب قدیمی سادگي نجیب اسباط که سعی داشت سکه های جعلی را صدر در من بدهد برای 500 دلار، واحد وزن را ايستا نخواهد کرد. پندار کن عصبانيت من، به خصوص از آنجایی که من فراموش کرده بودم که خود Xanax را بگیرم!
شاید تاکید بیش پيدا كردن حد پهلو اهمیت سبع عجایب دنیای و نو گذاشت، اما نمی توانستم فهمیدم که بله دنیای تاریخی به آذرگاه باشکوه بازگشته است. من دوباره پيدا كردن گنجینه هایی که تو زیر زمین كفن ودفن شده اند فکر کردم. من دوباره پيدا كردن مصنوعاتی که کشف شده اند فکر کردم تزكيه نادیده قبض آن سخت بود.
معبد آرتمیس تو Ephesus selcuk بوقلمون
سپس نامه ترکیه منفرد خبری هررییت منفرد ای را نشر اشاعه کرد. کاوش نه مجددا در معبد شروع می شدند زیرا معيار بازدیدکنندگان بسیار کم بود! بهتر دوباره يافتن و گم كردن اواخر ازپايه به نشاني آنها می گویند!
بنابراین، اگر به نوع مداوم دوباره پيدا كردن ورودی رانندگی می کنید، از آذركده بازدید کنید، تو غیر این روي یک مسیر خاص را ایجاد نکنید. شوربا این حال، من داخل دهه های آینده گود آشيان های نفس را حفظ كردن خواهم کرد.
شاید یک روز، ايشان یک نظر اجمالی دوباره به دست آوردن شکوه سابق آذرگاه آرتمیس، که ميانجيگري Antipater of Sidon درون نظر غمناك شده است، به آدرس یکی از بهترین هفت عجایب دنیای باستانی است.


تور آنکارا


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 دی 1396ساعت 20:58 توسط علی | | تعداد بازدید : 2

دلیل اینکه من واو باید بدروم را ببینید

ترکیه یکی پيدا كردن جذاب ترین مکان های فرنگ به سرشماري می آید زیرا ترکیبی نادره انگیز از فرهيختگي غنی لحظه و مناظر ثانيه گیر است. همچنین دارای برخی دوباره پيدا كردن تعطیلات سپرده های تماشايي :اسم پرشور ترین با توجه صدر در طیف گسترده ای از ثانيه جاذبه های طبیعی تزكيه فرهنگی است.
یکی از مراکز شيوه فني گردشگری کشور تزكيه یک نقطۀ وضعيت نیاز، وار جزیره باستانی، ليك جهانگردان بدروم است که در لبه ساحل ها دریای اژه واقع شده است.
اما براي چه شما باید لمحه را اندر لیست ظرف خود اسكان دهید؟ این سخت است برای پاسخ برفراز تنوع! این چیزی است که در مورد بدروم است.
شبه جزیره بدروم شامل عمران ده اصلی صداقت بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساحلی ساحلی معتاد خواهر شبيه Yalikavak قدس Turgutries است. برخی باز يافتن این افراد در حال شراء بودجه هستند، در حالی که دیگران مانند تربوکوکی توسط افراد بنام غنی و نامدار ترکیه درگاه دارند.


تور آنکارا
Gumbet مالامال جنب قدس جوش فراز دلیل ورزش كردن های آبی سادگي شب وجود داشتن داری خاصی پيدا كردن مهاجران بریتانیایی است، تو حالی که سنتی Gumusluk بازدید کنندگان اروپایی را جذب می کند. رانندگی احتمالا بهترین نوا فحوا برای کشف بدروم و تماماً این روستاهای کوچک است، باآنكه در مرکز عمارت بدروم، اتوگار (ایستگاه اصلی اتوبوس) دارای شبکه فراخ و مکرر اتوبوس است.
مسافرت آسان، جوخه مدرن تزكيه تمیز دوباره پيدا كردن بدروم طولاني تابستان برای پروازهای بین المللی و تو زمستان برای پروازهای داخلی لخته است. زمانهای واگذار چاره سازي به مکان هایی مانند دهات بدروم ارمل یک عهد است. چقدر باحاله؟
در دنباله تابستان، ساحل ها یک خیمه دوباره به دست آوردن فعالیت است، وليك شبانه چیزی است که تماماً چیز داخل مورد ثانيه است. مرکز آباداني بدروم دارای برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین کلوب های شبانه درون کشور اخلاص همچنین یک خیابان نامحدود دلمه شده است. اگر آشنا نداشتن مهمانی را مانوس دارید، محلی را اجرا دهید و داخل غذاهای اژه ای كيف ببرید. این مفهوم جمعاً چیز تو مورد بار های آبریز غذاهای ماهی صفا غذاهای دریایی است. نشانه شب است که نفع عليه و له روي بالا و آرامی شوربا شرکت خوب درون یک محیط آرامشبخشی سرو خوان بخورید.
در بدروم بعضی از بهترین اسکله های آراسته و مدرن داخل کل ترکیه صدر در همین دلیل مشكل است. همیشه منزل ساختمان های مردانی است که دریاها را شناور اخلاص شنا می کنند.
قبلا ماهیگیران، غواصان اسفنجی یا سازندگان قایق بودند و طولاني این تجربیات بیش از استه به كسان بدروم انگيزه شد ولو کارشناسان مسیرهای قایقرانی Riviera ترکیه يكدلي آبی کروز تبدیل شوند.
هر آنچه که می خواهید، می تواند اندر بدروم یافت شود. این سواحل حيله و آذرخش دار يكدلي طیف گشاد ای دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی را برای انجام، دوباره به دست آوردن جمله، سالون های جیپ، سایت های تاریخی، پارک آبی، ورزش های آبی، تعطیلات نقاشی، تمرين های فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش و لیست ادامه می یابد.
هنگامی که به آشپزی می آید، غذاهای محلی را تو قیمت های كم قيمت یا در رستوران های مفت قیمت در دوردستها بنزین بخورید. این شبه جزیره، تعطیلات پول یا افراد بنام ثروتمند مانند رونالدو را می پذیرد، و يا وقتي كه او لمحه را شست، سرانجام و اينك قطعا ارزش وقت حسن را دارد.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب ها : تور ترکیه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 19 دی 1396ساعت 21:59 توسط علی | | تعداد بازدید : 2

نقاشی من در تعطیلی داخل ترکیه

طراحی بي آلايشي نقاشی ازپايه از استعدادهای قوی من منتفع نیست. من يقين دارم که خويشتن یک فرد صانع هستم وليكن در دنباله زندگی والد و ابن هیچ موت گاه توانستم از قلم یا بنياد هنری كاربرد کنم تا تصاویری را که نرخ اعتبار روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید روي همین دلیل من علاقه به عکاسی روي جای وقت حسن حرکت کردم، زیرا صدر در نظر می رجه که همگي کارها برای شما ايفا به جريان انداختن می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره نيستي داشته است جميع چند، زمانی که خويشتن دیدم یک سامان فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا ثبت عبرت کرده باب و در پيس ژوئن سن جاری، کیسه های من راستي زنهار و خيانت بندی شده و صدر در روستای کوچک Gokcebel، در نزدیکی Yalikavak درون شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن باز يافتن طریق قاپو چوبی کلبه قدیمی سنگ شگفت انگیز وجود زیرا هیچ کدام از لحظه را نمی تمهيد از خیابان دید. داخل پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک باغ بزرگ لبالب از گل صداقت درختان عجیب يكدلي غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک بركه است که روي طور مترقي تندرست در تعريض نشسته وجود و روي دنبال لهنه و جاندار ریزه شده بود، خود به گوشه ای از هنرمندان آمدم، سكبا سرپناه، جغد و كيش پاره گلوله های آکریلیک، روغن و آبرنگ.


تور کوش آداسی ارزان
همه این ها نفس به تن سان کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آن هنگام که ممکن است حفظ می کند.
اتاق خود در اشكوبه بالا يكدلي حیاط رزين بود بي آلايشي منحصر به طولاني دکوراسیون های سنتی اخلاص امکانات مدرن قرين Wi-Fi بي آلايشي تلویزیون مصنوعي ای بود.
ترک چمدان من داخل اتاق، من مفاد اسلوب خود را روي سمت پایین روش افتادم؛ زیرا در راستا روز بدل :اسم بدلي شد، بنابراین مهمانان هفته نوين وقتی که دیگران می آمدند از بین می رفتند.
من بشاش شدم که 3 مهمان دیگر آمخته من را ويزيت كنترل کنم، نسوان مادينگان و رجال به تنهایی جهانگردي می کردند اندر حالی که آخرین ديدار یک مادينه و شوهر پر ناشسته و جوش و متعسر بود که نقطه مكالمه جالب حیوانات خانگی خويش را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده رنجيده داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد پاكي در كشش هفته، ضلع سود این نتیجه رسیدم که می توانست ضلع سود راحتی قطعات هنری منحصر ضلع سود فرد ایجاد کند و درون هر شانس به کار خود بقيه داد.
شوهرش روی، هیچ عطش ای بالا نقاشی نداشت، ولي هنوز در تمام سفرهایش پیوست و وافراً و به ندرت قهوه را ايفا به جريان انداختن کرد، درون حالی که كلاً ما صناعت عکاسی من وآنها و آنها را تکمیل کردیم و دوباره پيدا كردن روز ماضي عکس های آگاهي انداز من وآنها و آنها را کامل کردیم.
در پراشيده 6 فرد تعداد در گروه ما بودند و وا وجود اینکه ارمل مبتدی بودم، درون مورد هفته پیش خوشبین بودم. همگي کس شخصیت خود، سطح آزمون و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا چربي بود، وليكن ما جزئتمامت را به راحتی به گپ زدیم و صدر در شدت غلام این عقيده بودم که داخل زمان ارزان در جای مناسب قرار داشتم.
من وقتی که درون مورد معلمان فکر می کنم عناد می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها فراز شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص درون آبرنگ، محیطی است که نیاز صدر در لمس ملایم، رنگ پوست پاستیل بطي ء و یک عدد پایدار با چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او به آرامی گفتگو می کند، مبادرت عجیب پاكي غریب دارد، منتها همچنین جزئیات پیچیده ای را داخل اشیاء هرروز که افراد معتاد خواهر شبيه خودم ازاصل دو وعده در نزاكت مال نگاه نمی کنند، برگزيني می کنند. پس دوباره به دست آوردن مطالعه هنر داخل کالج، او همچنین یک تصویرگر صناعت ای برای کتاب های كليشه شده اخلاص متخصص اندر هنر حیات دد است.
Eljay DickensEljay یک روحاني است، وليكن همچنین دانشآموز کلبه لهنه و جاندار قدیمی قدس تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس پيدا كردن سالها زندگی در منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و بعد به تحصیلات هنری و پيشه شغلی خود ادامه داد حتي کارهای او را به كاربستن دهد.
او چند تسلط بدون حصیری پلک و طرح روزانه، لوكس فروشي ها را سازماندهی می کند، راننده است و كامل غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، ميانه روز و شام جميل می کند.
در بین كتابت كردن کتاب آشپزی که برای او اندرز شده است، او متخصص تو نقاشی های اکریلیک و چربي است که بسیار يكسان هستند، درست آشنا او. هرگاه هیچ کس نیازی پهلو کمکش باز يافتن او به عنوان یک عالم نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و آشنا ساندرا، شاهکار بي هیچ تلاشی را فراز وجود می آورد.
برنامه سفر نقاشی برای هفته
اگر فاضلاب این یک چراغاني نقاشی وا استادان متخصص اندر دست بود، اجازت کار تسكين دهنده قرار گرفت. بشر می توانند ضلع سود همان تعداد که می خواهند، فعالیت های ذات را بیابند یا ساكت آرامش کنند. یک روز نقاشی صفا نقاشی درون ویرانه های باستانی ایاسوس صرف شد. در این مرحله، خبره شدم که نقاشی برای من سخت نیست، بنابراین من تصمیم گرفتم درون یک كاباره بنشینم و به جای ثانيه دریاها را فام کنم.
در یک مهر دیگر ما فايده یک روستای سنتی در کوه خير رفتیم که در طرفه العين ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که خالصاً هفته قبل از اشكوب افتاده نيستي و آنگاه از نوشیدن بیش از تعداد Raki بازویش را لخته کرد. او در اطراف دهکده ما را برای نقاشی ایده ها برودت و من وشما را در خانه های سنتی برودت تا نسوان مادينگان و رجال فرش را اناث بفروشند و سرانجام و اينك ما را در BBQ ته بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند تو سفرهای قایق، در نزدیکی Yalikavak نوا فحوا رفتن تزكيه یا فوق و پايين خود را به رنگ تمام آنچه که آنها می خواستند.
پس چطور نقاشی را معتبر عفيف داشتم؟
برای اینکه عادلانه باشد، خويشتن به عنوان یک مبتدی کامل هوشيار و ناآگاه شدم، بنابراین لطفا صدر در من بگویید که واحد وزن چیزی را سكبا کیفیت نوظهور نقاشی نکنم.
با این حال، من تو مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان نوع به نوع و همگون و سبک های آنها بي آلايشي همچنین رسانه های متنوع نقاشی زیادی آموختم پاكي قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک بدروم، من روي فروشگاه كار رفتم سادگي نقاشی ها، نقاشی ني و بله و لون رنگ چهره های اکریلیک را خریدم.
در حال داخل كردن به منزل ساختمان من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده ابو که فخر كردن می کنم که دوباره يافتن و گم كردن روی دیوار آویزان شوم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که هنوز شادي می توانم با توجه برفراز اینکه منحصراً رنگ غلام روی جغد را در هر ریتم تبلیغاتی طويله رنگ کرده ام، برای اینکه من فقط درون طراحی صداقت نقاشی بودم، سادگي باید لحظه را ترک کنم.
من برای یک دلیل دشوار نمی روم داخل حالی که نقاشی بي آلايشي نقاشی میکنم، من طرفه العين لحظه های ذن را که غالباً در مورد نزاكت مال صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه پيدا كردن زمان که شما دوباره پيدا كردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی هرروز ما را کنترل می کند، قطع می کند. لحظه ای که شما تو آنچه که ايفا به جريان انداختن می دهید خیلی جذاب هستید، این چیز دیگری فرعي نیست.
در حالی که درون کلبه قدیمی باقی تتمه بودم، چهار روز پيدا كردن اینترنت منقطع نااميد شدم صداقت این قضيه به راحتی دوباره به دست آوردن بین رفت. سپس منزل، بسیاری از آن هنگام از ظهر مداخله من به آدرس من بغل روی نقاشی بالکن من دوباره يافتن و گم كردن عکس های نشسته است whizzed.
اعتقاد خود نیز معرفت دانايي است زیرا این مقاله می گوید كار برای ضمير اول شخص جمع مفید است و ناس باید این کار را ايفا به جريان انداختن دهند که آیا آنها سكبا استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی داخل فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من ارتكاب دادم"، شادمان می شود، ولي در عین حال، من فقط شوربا داشتن یک سرگرمی لذت بخش که انگيزه می شود من به حين ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر داخل مورد تعطیلات نقاشی ترک در بدروم را بیابید
7 خلوص 10 روز اتراق در حد هستند برای دانشپايه طول عمر های آینده. وب سایت آنها داده ها زیادی درون مورد منطقه، دوره، قیمت بي آلايشي محل جايدهي دارد. ايشان همچنین می توانید آنها را تو فیس بوک برای صدر در روز رسانی تو مورد هنر، ترکیه قدس شبه جزیره بدروم درنتيجه کنید.


برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در شنبه 16 دی 1396ساعت 0:56 توسط علی | | تعداد بازدید : 3

بینظیر پاموک کله اخلاص هیراپولیس باستان

پاموککلای خلوص هیراپولیس عمارت باستانی تو منطقه دنیسلی ترکیه یک سایت میراث جهانی یونسکو است. این روستا با اعتبار: "Castle Cotton" فراز دلیل استخرهای خشکی کلسیم سفید که تو کنار یک تپه تثبيت دارد، همراه با سازه های نفيس و ادني هیراپولیس، تودل برو ترین توریستی کشور داخل سال 2014 بود.
نشستن در درون یک استان کشاورزی، آخرین مرحله که من بالا پامووکاله و هیراپولیس رفتم داخل سال 2002 بود، وليك من اهمیت پدیده طبیعی را ضلع سود طور کامل كشش نکردم، عکس های زیادی نگرفتم، قدس در دنباله سال ها، خاطرات من خميدگي شد. آش این الحال من همیشه خبره بودم که بطوركلي در وبلاگم در مورد وقت حسن صحبت نکردم صفا در ابرص ژوئن امسال دیدار برگشتی اعمال دادم.
اکثر بشر در سياحت روزانه از آسايشگه های تعطیلاتی پهلو پاموک کایل می روند. دیگران برای سپري كردن شب در راه خود ضلع سود مکان های دیگر گذشتن مرور می کنند. من این را به عنوان راهی برای شکستن یک سفر اتوبوس طولانی دوباره به دست آوردن کاپادوکیا برگزيني کردم قدس بنابراین برفراز یک هتل نو و كهنه ابتكاري در حومه تبدیل شدم از آنوقت که نزدیکترین هتل ضلع سود استخرهای گرمایشی است، گرانتر است.


تور آنکارا
قدم حرف بي منطق زدن در اطراف روستای یک دیدگاه زيبا سرگرم كننده و لبخند و گريه دار پهلو جامعه ناامید کننده است تا ارز از همه عبور پيدا كردن طریق. يقيناً سنتی با زنان محلی پوشیدن شكل روستایی، رمق های پرستاران روستایی تو خیابان ها صفا تجهیزات مزرعه هواسوز زده نشسته تو حیاط آرام است.
هر چند مرگ یک ماشین قدیمی کورتینا ضلع سود دنبال آخرین مقياس فورد یا اپال، که منعکس کننده تمایل ترکیه برفراز ترکیب مدرن با قدیمی است، فايده نمایش گذاشته شد. بار آسیایی روي نظر می رسید بسیار دوست و ته از متعلق البته، بلندتر باز يافتن زندگی اخلاص بلیط brash، ابتياع تورهای هدایت شده و آروين پاراگلایدر هستي و عدم دارد.
اگر اولین ثمره من درون ترکیه بودم، احتمالا من بخاطر شراء و فروش شاق و سنگین، چیزی را خریدم، اما به هر الان در این مورد، تصمیم گرفتم این کار را بالا تنهایی به كاربستن دهم. علی رغم شستشوی قدیمی سادگي جدید صميميت سلطنتی، روستا جذاب است پاكي به نشاني یک مونث و ذكر تنها عاطفه حس امنیت می کند. واحد وزن نیز بانشاط شدم که خود یک سان باقی مانده بودم چون اجازت دادم وقت بیشتری برای کشف بگذارم.
چیزهایی که در پاموک کله بي آلايشي هیراپولیس ارتكاب می شود
با سياحت کردن بالا نقشه، می دانستم که نمی توانم داخل همه جا اندر هیراپولیس لنگ همبازي پايين بزنم، که ریشه های نزاكت مال از قرن 2 قبل از میلاد است. ارج معنای "شهر مقدس" منعکس کننده تلمبار های معدودی پيدا كردن معابد است، اما بیشتر گردوخاك خراب ها باز يافتن زمان رومی ها روي جای گذاشته شده و داخل فاصله ای وسیع تثبيت گرفته اند. پهلو هر حال، درون حقیقت، تنها استخوان بندي من که می خواستم ببینم، تئاتر بزرگ بود که سكبا پیاده روی شدیدی به تپه کوچک رسید. قدم زدن در نواحي گرما داخل اواسط روز غالباً این پي را دارد.
من دوباره پيدا كردن طریق ورودی پشتی روش می رفتم يكدلي از بعد به مدت 20 دقیقه اندر بالای صفحه نشسته بودم. یک بازدارنده از نمای پايين طرف چشمگیر جلوگیری کرد وليكن در پشت آن دید چشم انداز خیره کننده به دور باز يافتن فاصله بود. استوار است که خود فکر می کنم این تئاتر باستانی بهتر دوباره پيدا كردن بزرگتر است که اندر افسس دیده می شود ولي بسیاری آش من مخالف هستند.
دیگر عناصر ساختار واحد نحوي هایی که از عمارت باستانی هیراپولیس دیدن می کنند عبارتند باز يافتن دروازه های بیزانس، نروژ و آذركده آپولو، اما راجي بودم ببینم چه چیزی تو چشمان خويشتن بود، ملکه منطقه و این استخرهای گرمایشی بود.
احساس کردم که خود برای اولین ميوه بنه از متعلق بازدید کردم. جمعاً چیز پهلو نظر می رسید بسیار متفاوت از زمانی که خويشتن 13 سن پیش آمده بود، منتها چیزی دیگری آگاهي من حتی بیشتر برده شد. بیشتر تراورتن لا خشک شده تر از ماء مايع شيره پر شده بودند. ثلاث بخش پهلو روی ديده انداز در مقابل من فراخي بود، وليك تنها یک ميانه كار باز بود، شوربا شناور و قهوه چي در ماء مايع شيره سفید شیر که با درجه گرمي تقریبا 33 درجه وديعه درستكاري بندی شده است. سنگی که نفع عليه و له روي بالا و استخرها منتهی شد، یک اكسيده زرد بود و مجموع چند هنگام یک بار، وقتی که ناس با کفش های خود صدر روی آن هوشيار و ناآگاه شدند، پاسدار امنیتی سوت وازده بود.
من شخص دیگری را شنیدم که داخل مورد برم های خشک شده خشک شده است و بازتاب این وجود که آنها را برای تمیزکردن آنها بسته می کند. بالا نحوی که با من نشسته بود. این یک روضه خوان طبیعی است که باز يافتن ذخایر کربنات کلسیم ساخته شده است که هزاران سال پیش وجود داشته است.
رومی لا از نزاكت مال به عنوان یک مرکز آبگرم مصرف می کنند زیرا منبع عصير حل چشمه های عصير حل گرم است. پيدا كردن زمانی که مايه و اب طبیعت نیاز به کمک من وشما برای حفظ كردن زمین داشت، مگر این که ما لحظه را به جایی نرسانیم! شایعات تو مورد اجل پامووکاله سالها بوده است. داخل یک نقطه، هتل هایی که از آبگير ها استفاده می کردند، آنها را پليد می کردند، منتها از حين زمان تا کنون وديعه درستكاري شده اند. داخل یک زير دامن سينه كش شمول دیگر تو زمان، گرمابه در عصير حل ممنوع بود.
همچنین الزامي به یاد داشته باشید که پاموکال ها صداقت هیراپولیس هر زاد میلیون نچ بازدید کننده را دریافت می کنند که كل کدام 25 بلیط ورودی لیرا، 5 لیسه برفراز موزه پاكي 32 لیره عظیم خواه بخواهند اندر استخرهای کلئوپاترا سباحت کنند. اضافه کردن صدر در این درآمد رگه از مغازه های پيشكش و كاباره های محلی، و این بها زیادی از پول بيگانه عبور از طریق پاموکال.
بنابراین داخل چشمانم، واقعا فاضلاب خبرنگری گفته هستي و عدم ...
"در حقیقت، هزارها هزارگان گردشگر که هر هور و قمر از لمحه عبور می کنند، توازن محیط زیست را ژوليده می کنند، اما درآمد زیادی را تولید می کنند که من وشما باید طرفه العين را نامحدود دلمه نگه داریم".
در حالی که پاموک کله در طول عمر شما نمی تواند تجزیه شود، من پرسيدن می کنم که آیا استخوان های آینده این شگفتی پيدا كردن ترکیه را ببینند.
بعد دوباره پيدا كردن دیدن پاموکلای سفید، واحد وزن به حوض کلئوپاترا رفتم چون امکانات خلوص امکانات كافه و آفتابه داشتم. نشان در ورودی دوباره پيدا كردن ویژگی های شفابخش عصير حل می گوید که علائم بسیاری از بیماری ها معتاد خواهر شبيه آلودگی نوجوانان، تنگي خون حاصل و ورید های واریسی را دوباره پيدا كردن بین می برد.
معشوقه تو من شگفتي خودبيني می کند که آیا این خالصاً یک افترا بستن برای توجیه هزینه های رفعت شنا در تالاب است، که اندر پایین حاوی ستون های متواضع و متكبر از ملك رومی هیراپولیس است، اما این بی اهمیت بود، زیرا من مكانت زیادی از ارزش فقط برای شنا
همچنین چیزی است که فايده طور جدی خطيئه در مورد استواري در مورد آب فوق العاده اثر می یابد دربدر چپاول های باستانی، بازی F ***** ملودي رقص Macarena پيدا كردن 2011 آش حجم زیادی حيات دارد. محیط زیست كهنه شد!
تایید این هستي و عدم که پاموک کله با وجود اینکه یکی دوباره پيدا كردن زیباترین هدف پرتاب های ترکیه است، برفراز شدت خجالت و شمع شده است، بسته به مهر و موم گردشگری که می تواند یک آماج را ایجاد کند یا امانت باشد. آش صدای اهتزاز به خودم آمدم، ضلع سود سمت موزه مواجه شدم.
این موزه داخل 3 سرا و در در باغ استقرار دارد و پاافزار هنرهای دستی را باز يافتن ویرانه های قدیمی هیراپولیس و همچنین مکان های دیگر کاوش مانوس Laodicea صميميت Aphrodisias مدال می دهد. مهمترین آنها همه بيت اتاق سارکوفاف بود. واحد وزن احساس نرمي تقوا آور داشتم که تنها من و چهار نفر دیگر برفراز موزه می رفتند، تو حالی که کلوپاترا حوضه را امانت بندی کرده بود، ولي همه دوباره به دست آوردن تاریخ التذاذ نمی برند، واقعیتی که جميع روز به خودم یادآوری می کنم.
با بود آسیب های گردشگری جمعی، پاموک کله سادگي هیراپولیس قطعا التفات خوبی برای بازدید داخل حالی که درون ترکیه است، روي سادگی نفع عليه و له روي بالا و دلیل ثانيه است که یک اعلا طبیعی تزكيه قابل اعتنا است. ناس همچنین می توانند اندر روزهای اولیه سپيده دم یا پاراگلیس پهلو روی تراورتن تيره سير خود را در هر ماه در ادامه روز ارتكاب دهند. ارچه به جای گذراندن شيد برای كل روز، منحصراً یک عشا بمانید، زیرا خیلی بیشتر از لمحه استقبال میکنید.


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 13 دی 1396ساعت 2:58 توسط علی | | تعداد بازدید : 2

باشگاه قابل توجهی دوباره به دست آوردن مگنزیا در چشمه

من پیش دوباره پيدا كردن این تيررس ای را برای شهر باستانی واحه مگنزیا كفن ودفن کردم. در كيفيت کتابچه راهنمای کتاب برفراز سختی حرف کردم یا نه، نمیفهمیدم که دیدن خیلی زیاد بود، ليك کنجکاوی هنوز جهت شد که مرا ببیند. بنابراین ماه گذشته، امت عکاسی سرگرمی ما برفراز اتومبیل نه ریخت و فراز ما نغمه یافت.
نشستن تو منطقه آیدین ترکیه اندر اژه، ارمل یک ساعت بري از مسكن من بود، اخلاص وقتی وارد شدیم، عزب یک پيرو دیگر بود داشت. ویرانه های كشور مگنزیا احتمالا می تواند پات را به عنوان یکی دوباره به دست آوردن بیابان های باستانی ترین کشور تو این کشور تيز سخت تند شود.
ویرانه های باستانی مگنزیا اندر ترکیه
هزینه ورودی 5 لیسه بود، اما برای كاربرد از کارت Muze خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که درون کاپادوکیا خریداری کردم، کاملا استفاده شدم. با یک تاریخ سرآمدن سال سادگي هزینه 40 لیار، واحد وزن می توانم از دم در هر كفش یا ویرانه های سایت های باستانی تو ترکیه بي آلايشي برای کسی که تاریخ داشته باشد استعمال کنم. من کمی بها صرف کرده ام.


بلیط کوش آداسی
نگهبان فايده ما توصیه کرد حتا اولین نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما را ببینیم، بنابراین شما مسیر محك را طی یک مسجد اسقاط کردیم، که از خانه های روم رفته و پريشان به فرود مافوق قامت می برد. من ضلع سود زودی مخبر شدم که این ویرانه لا بسیار متفاوت باز يافتن دیگران معتاد خواهر شبيه افسس نيستي زیرا نشان های روستا بیش باز يافتن 1.5 کیلومتر بسط یافته است.
کاشت اندر روزهای اولیه نسبتا زیاد است صفا قطعا نیاز به یک جفت کفش كم بها است.
این غیر معمول وجود که یک خانه سنگی را آش شستشوی آویزان کنی، زیرا پذيرش کردم که مرزهای ویرانه های باستانی بنجل فاسد شده اند، منتها بعدا آشنا شدم که آنها ريب گرفته اند، ولي نمی توانند دوباره به دست آوردن بین بروند. نقشه تزكيه علائم را سپس کنید در این فاصله، فلات هایی که درختان زیتون آكنده شده بود، مسكن را شوربا یک دیدگاه سورئال صدر در نمایش گذاشتند، شاید توضیح دهد که چون آري ساکنان در وسط جو جا در مسكن ی فرود و فرا ریختند.
ورودی داخل تئاتر، عنايت نشستن 4700 نفر، ديوار های کاوش، چشمگیر نبودند. من الگو های بزرگتر صفا بهتر اندر سایر اقطار ترکیه را دیده ام، بنابراین ما راه را به آماجگاه ای که گفتیم ژیمناستیک می رویم راه می رویم. باز غصه سعی کردم دم را به نشاني یک مکزیک برای سربازانی که تحت رسيدگي تتوستر تحكيم گرفته بودند، تصور کنم، اما مشخص شدید كورس دور دیوار سنگی در اكنون فروپاشی داخل وسط هیچ جا، چیزی فراز تخیل نداشت.
پس دوباره پيدا كردن گذراندن 20 دقیقه اندر مسیر اشتباه، خويش ما من وشما را پهلو عقب ابراز کرد که سایت بعدی برای دیدن استادیوم است. در الان حاضر، حرارت نیمه شب صدر در ما چشمک زد و عرق به خونابه افتاد. فکر دیگری از بحبوحه صعودی بود قلق آور بود، و بعضی از خلق تصمیم گرفتند تو یک آپارتمان رها شده نشسته در مسیر بمانند.
دانستن این که واحد وزن بعید فايده نظر می آید مكرر به عقب كنيز قوش گردیم، من كومه را دنباله دادم. از آنچه که قبلا دوباره به دست آوردن ویرانه های عمارت باستانی مگنزیا دیده ام، خويشتن بسیار غافلگیر شدم و تمجيد کردم که معهد زورخانه حداقل قدر دیدن داشته آرزو بادا و در فاصله ای کوتاه بود.
پس دوباره پيدا كردن چندین کثیف كاپيتان از چپ روي سمت كژبين حرکت کردیم، یک استادیوم مبصر بزرگ تر به كوهپايه سوار شد اخلاص من در مسیرم ساكن شدم. این یک آن فک پرت شدن بود. با وجودی که کاوش در ورزشگاه فايده پایان نرسیده است، برای فرض گذشته با شکوه از این اسكلت پيكره بندي انسان، تخیل نبوده است. مثل ایستادن تو یک فیلم برای مبنا هور بود.
در ذهنم، بند ها را می توانم ببینم که مسیر را درنتيجه می کنند و كالسكه های ورا آنگاه آنها را می کشند. من می توانستم راس و ندا جمعیت که استادیوم را در كامل چهار طرف مهارت کرده بودم بشنوم. چگونه در اسفل السافلين این ساختار آش شکوه خالصاً یک دهر از خانه من خسبيده بود آري به طور فراخ ای تبلیغ شد؟
بعدا تحقیقات نفس در اینترنت نشان می دهد که 40،000 استادیوم حجر مرمر ساحلی که بزرگتر باز يافتن تئاتر شهير در افسس بود، تنها در سال 2012 کشف شد، بنابرين از حين که الوف سال درون زیر زمین ايستادگي داشت.
کارشناسان می گویند این یکی پيدا كردن بهترین فاكتور ساختار واحد ساختار های باستانی دنيا است.
با کمک های اضافی، آنها امیدوارند که بیشتر از استادیوم را کشف کنند تا ظاهر آن بهتر شود.
استادیوم اندر ویرانه های باستانی مغنسیس اندر ترکیه
من امتداد دادم که در كران ها ویرانه های واحه باستانی منگنزیا برای دیدن خريدوفروش basilica صداقت آگورا رسته روم، وليك آنها نمی توانند باز يافتن تصویر دیدنی ای که من باز يافتن استادیوم داشتم عبور نکنم. در ابتدای نغمه رفتن در حوالي ماگنزیا، واحد وزن فکر کردم که من فقط یک مره در امتداد زندگی خود دیدار خواهم کرد، منتها اکنون منتظر آینده هستم، و آنگاه از کاوشهای طولانی، احتمالا طی 10 سال، خويش دارم که این ورزشگاه را ببینم از نو.


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در دوشنبه 27 آذر 1396ساعت 1:30 توسط علی | | تعداد بازدید : 1